Instrukcija

Nuotraukų užsklanda standartinės ir aukščiausios klasės

Tapetų juostos sunumeruotos tokia tvarka, kokia jos turi būti klijuojamos prie sienos.

Klijuoti reikia pradėti nuo kairiosios pusės ir judėti į dešinę. Tapetų juostos turi priglusti viena prie kitos, užpakalis prie užpakalio.

Priemonės
Kibiras
Dažų volelis
Slėginis ritinėlis
Pieštukas
Kempinė
Mentele
Šepečiai
Kanceliarinis peilis
Lygis
Paruošimas
1
Pašalinkite senus dažus arba tapetus
Sieną reikia nuvalyti nuo senų tapetų ar dažų. Rekomenduojame nepalikti senų tapetų ant sienos. Jei sunku pašalinti senus tapetus, pabandykite juos šiek tiek sudrėkinti šiltu vandeniu.
2
Įsitikinkite, kad paviršius yra lygus ir švarus
Nuo senosios dangos nuvalytą sieną galima glaistyti glaistu, kad būtų išlyginti nelygumai. Jei paviršius yra porėtas, prieš tapetuojant užtepkite gruntą. Prie porėtų paviršių priskiriamos šlifuotos sienos, sienos su senais tapetais, medžio drožlių plokštės ir pan. Taip pat turėtumėte gruntuoti paviršių, jei jis yra ryškių spalvų, kurios gali prasiskverbti pro tapetus.
Klijavimas
1
Išnagrinėti nuotraukų užsklandą
Prieš klijuodami tapetus ant sienos, įsitikinkite, kad visos juostelės yra pridėtos, nė viena iš jų nėra pažeista ar sugadinta.
2
Pasidarykite žymėjimą pirmajai juostai klijuoti
Labai svarbu net pirmąją tapetų juostą klijuoti ant sienos. Pirmiausia reikia pažymėti sieną. Naudodami gulsčiuką, juostinį matuoklį ir pieštuką, nubrėžkite vertikalią liniją tokiu atstumu nuo sienos krašto, kuris yra lygus jūsų tapetų pločiui. Pažymėjimas bus kaip orientyras dedant pirmąją juostą ant sienos. Būkite atsargūs, kad linija nebūtų per ryški, kitaip ji gali būti matoma iš po tapetų.
3
Klijų paruošimas
Į kibirą įpilkite reikiamą kiekį šalto vandens (žr. lentelę). Lėtai pilkite klijų maišelį į vandenį intensyviai maišydami. Kai visi klijai bus supilti į vandenį, toliau maišykite masę vieną minutę. Tada leiskite klijams pastovėti 10 minučių ir dar kartą energingai išmaišykite. Klijai paruošti naudoti.

Kiekis1

pakuotėVandens kiekis1

,7 lPlotas

(m²)

10 m²

Dėmesio: jei klijus įsigijote iš kito gamintojo, vadovaukitės ant pakuotės pateiktomis paruošimo instrukcijomis.

4
Klijus klijuokite tiesiai ant sienos
Klijus tepkite palaipsniui, maždaug iki vienos juostelės pločio su nedidele atsarga. Naują klijų porciją tepkite tik baigę klijuoti tapetų juostą. Naudokite volelį arba teptuką. Svarbu klijais padengti visą sienos paviršių, antraip ant tapetų gali susidaryti burbuliukų.
5
Išdėliokite tapetų juostas taip, kad jų kraštai priglustų vienas prie kito, bet nesusikirstų, ir tvirtai prispauskite.
Geriausių rezultatų pasieksite naudodami spaudimo volelį. Klijuodami atsargiai derinkite raštą ir įsitikinkite, kad klijai nepaliečia priekinės fototapeto pusės.

Pastaba: Venkite tapetų raukšlių, nes dėl to drobėje gali atsirasti įtrūkimų.

6
Išlyginkite tapetus ant viso paviršiaus
Švelniai išlyginkite juosteles rankomis arba spaudžiamuoju voleliu nuo vidurio iki krašto. Visi maži burbuliukai ir raukšlelės išnyks, kai tik tapetai išdžius. Jei ant priekinio tapetų paviršiaus atsiranda klijų dėmių, atsargiai pašalinkite jas drėgnu skudurėliu arba kempine, nelaukdami, kol klijai išdžius.

Dėmesio: Netrinkite paviršiaus, klijus pašalinkite lengvais judesiais.

7
Trim perteklius tapetai
Priklijavę visas juosteles prie sienos, tapetų mentele ir aštriu kanceliariniu peiliu nupjaukite nereikalingus fragmentus.
8
Kad pamatytumėte galutinį rezultatą, palaukite 24 valandas, kol klijai visiškai išdžius. Visą tą laiką kambaryje neturėtų būti jokio skersvėjo.
Atsisėskite ir mėgaukitės naujai atrodančiu kambariu!

Pastaba: viniliniai tapetai yra mažiau pralaidūs orui nei neaustiniai. Todėl, jei juos klijuosite ant tankaus paviršiaus, kuris blogai sugeria drėgmę, gali prireikti daugiau laiko išdžiūti.