Garantija ir grąžinimas

 

 

Fototapetus pakeisti arba grąžinti galima per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo momento. Norėdami pasinaudoti šia galimybe, įsitikinkite, kad gaminys nebuvo naudotas ir ant jo nėra naudojimo pėdsakų, tarpų, įbrėžimų ar nubrozdinimų.

 

Jei gaminys buvo pristatytas su defektu: spaudos defektas (dėmės, dėmės, kurių nebuvo ant paveikslėlio, kuris buvo užsakytas), kitas paveikslėlis, kita medžiaga, akivaizdus pažeidimas (atsiradęs dėl fototapetų transportavimo), užsakymo dalies nebuvimas - tokiu atveju mes visiškai nemokamai perdarysime Jūsų užsakymą.

 

 

Jei pastebėjote, kad siunta yra pažeista - atsiimkite ją iš kurjerio, tačiau paprašykite atidaryti esant šiam. Kartu su kurjeriu surašykite pažeidimų protokolą. Padarykite nuotrauką ir atsiųskite ją mums, kad galėtume toliau nagrinėti skundą.

 

 

Prašymą grąžinti prekes galite pateikti susisiekę su mūsų vadybininku (pokalbiai, karštoji linija) arba parašę mums el. laišką adresu [email protected]

 

 

 

 

 

Būna atvejų, kai esame priversti atsisakyti keisti ar grąžinti prekę:

  • Jei produktas buvo sugadintas ne dėl vežėjo kaltės
  • Gaminys buvo naudotas - tapetai buvo klijuoti ir buvo panaudoti klijai iš užsakymo.
  • Individualus užsakymas buvo sukurtas pagal jūsų reikalavimus, grąžinimas ar keitimas netaikomas.
  • Klientas pateikė pretenziją praėjus daugiau kaip 14 dienų nuo pirkimo datos.

 

 

 

 

Priimame grąžinti ir (arba) keisti naujus ir nenaudotus tapetus originalioje pakuotėje. Gavę keitimui / grąžinimui skirtą prekę, mūsų darbuotojai per 2-5 darbo dienas patikrins fototapetų būklę kokybės kontrolei. Patikrinę fototapeto būklę, per 14 darbo dienų grąžinsime pinigus arba iškeisime į kitą fototapetą. Grąžindami pinigus už gaminį nekompensuojame siuntimo išlaidų. Dėl poreikio grąžinti fototapetą pasitarkite su vadybininku.

 

 

 

 

Techniniai defektai (trūkumai) neapima spalvų skirtumų, atsirandančių naudojant ir atkuriant vaizdą skirtingų tipų įrenginiuose - kompiuterio monitoriuje, telefone, planšetiniame kompiuteryje.

Pretenzijos įklijavus fototapetą nepriimamos.