Paslaugų teikimo sąlygos

INFORMACIJA APIE MUS:

El. paštas: [email protected]

Įmonės detalės:

Sąskaitos turėtojas: KLW Sp. z o.o.
SWIFT/BIC: BPKOPLPW
IBAN: PL50 1020 5356 0000 1302 0225 0223
Banko pavadinimas: PKO Bank Polski S.A
Banko adresas: Kielecka 41A/8 02-530, Varšuva

Toliau pateikiama informacija, kurioje išsamiai išdėstytos sąlygos, kuriomis teikiame savo produktus ir paslaugas. Pirkdami bet kurį iš uwalls.lt esančių produktų arba naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių sąlygų.

Norėdami su mumis susisiekti, rašykite mums el. paštu [email protected].

___________________________________________

BENDRA INFORMACIJA:

Šios sąlygos patvirtina teisines sąlygas (Sąlygos), pagal kurias mes parduodame mūsų svetainėje (Svetainė) nurodytą (-us) gaminį (-ius).

Mūsų privatumo politika, Svetainės naudojimo sąlygos, informacija apie pristatymą ir mokėjimus bei slapukų politika yra šių Sąlygų dalis ir, kai taikoma, hipersaitai į šią informaciją pateikiami šiose Sąlygose.

Šios Sąlygos taikomos bet kokiai mūsų tarpusavio sutarčiai dėl Produktų pardavimo (toliau - Sutartis). Prieš pateikdami užsakymą atidžiai jas perskaitykite ir įsitikinkite, kad jas supratote. Taip pat turėtumėte atsispausdinti šių Sąlygų kopiją, kad galėtumėte su jomis susipažinti ateityje.

KLW Sp. z o.o prižiūri svetainę uwalls.lt, kurioje siūlomi individualiai pritaikyti fototapetai. KLW Sp. z o.o, kaip svetainės savininkė ir administratorė, taip pat yra visų juridinių ir fizinių asmenų, kurie naudojasi svetaine uwalls.lt arba įsigyja svetainėje pateiktus produktus, šalis.

Klientas yra juridinis arba fizinis asmuo, kuris naudojasi svetaine arba joje perka.

Klientas įsipareigoja užsakymo formoje nurodyti išsamią ir patikimą informaciją (pavadinimą, adresą ir kt.). Pateikus neteisingus duomenis, klientas atsako už padarytą žalą.

Mes pasiliekame teisę:

teisę: ● keisti svetainę arba ją pašalinti (laikinai arba visam laikui) be išankstinio įspėjimo

● bet kuriuo metu keisti šias paslaugų teikimo sąlygas. Bet kokie pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo datos (nurodytos šio puslapio apačioje). Klientas privalo užtikrinti, kad kiekvieną kartą naudodamasis svetaine perskaitytų naujausią versiją.

____________________________________________

NAUDOJIMASIS SVETAINE:

Jūsų teisę naudotis mūsų svetainėmis ir naudotis jomis reglamentuoja mūsų svetainės naudojimo sąlygos.

____________________________________________

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ:

Jūsų asmeninę informaciją naudosime tik vadovaudamiesi savo privatumo politika. Atidžiai perskaitykite šią politiką ir įsitikinkite, kad ją supratote.

____________________________________________

KAIP TARP MŪSŲ SUDAROMA SUTARTIS:

Mūsų kasos procesas leidžia bet kuriuo metu ištaisyti bet kokias klaidas. Skirkite laiko perskaityti ir peržiūrėti savo užsakymą kiekviename užsakymo proceso etape, kad išvengtumėte galimų klaidų.

Pateikę užsakymą, išsiųsime jums el. laišką, patvirtinantį, kad jį gavome (užsakymo patvirtinimas). Tačiau tai nereiškia, kad jūsų užsakymą priėmėme, nes patvirtinimas gaunamas automatiškai.

Jūsų užsakymą automatiškai priimsime nuo tos dienos, kai pristatysime jums gaminį, arba praėjus 7 dienoms nuo užsakymo patvirtinimo el. laiško išsiuntimo dienos. Sutartis tarp mūsų bus sudaryta tik tuo metu.

Pasiliekame teisę atmesti arba atšaukti užsakymą, jei įtariame, kad Produktus perpardavimui perkate savo komerciniais tikslais tokiu būdu, kuris, mūsų nuožiūra, gali pakenkti mūsų prekės ženklui, klientų pasiūlai ar verslui.

____________________________________________

KAIP ATLYGINTI:

Už mūsų Svetainėje užsakytus Gaminius galite atsiskaityti debeto ar kredito kortele arba "PayPal".

Mokestis už Gaminius (įskaitant pristatymo išlaidas) bus nuskaičiuotas nuo jūsų mokėjimo kortelės (arba "PayPal" sąskaitos, jei taikoma) užsakymo pateikimo metu. Tai nereiškia, kad jūsų užsakymas priimtas, ir jei dėl kokių nors priežasčių jūsų užsakymas nepriimamas arba mes negalime pristatyti jūsų užsakytų Produktų, bus grąžinti visi sumokėti pinigai.

Jei už Gaminius mokate naudodamiesi "PayPal", siekdami patikrinti jūsų tapatybę ir užtikrinti, kad jūsų "PayPal" sąskaita nebūtų naudojama be jūsų sutikimo, jūsų vardą, pavardę, adresą ir kitą asmeninę informaciją, kurią pateikėte užsakymo proceso metu, patikrinsime atitinkamose trečiųjų šalių duomenų bazėse. Naudodami "PayPal" kaip mokėjimo būdą, jūs sutinkate su šiais patikrinimais ir patvirtinate, kad jūsų naudojama "PayPal" paskyra yra jūsų. Visiems "PayPal" mokėjimams taikomas "PayPal" autorizavimas.

____________________________________________

PRODUKTŲ KAINOS:

Produktų kaina, nurodyta svetainėje esančiose produktų kortelėse, yra 1 kvadratinio metro su populiariausia mūsų svetainėje medžiaga kaina.

Galutinė gaminio kaina apskaičiuojama atsižvelgiant į užsakymo plotą, pasirinktą medžiagą, taip pat papildomas parinktis, kurias Vartotojas pasirinko formuodamas užsakymą.

Gavę užsakymą paprastai patikriname produktų kainas, ir jei nustatome klaidą jūsų užsakytų produktų kainoje, susisieksime su jumis ir suteiksime jums galimybę toliau pirkti produktą už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Kol negausime jūsų atsakymo, užsakymo nevykdysime. Jei negalėsime su jumis susisiekti naudodami užsakymo proceso metu pateiktą kontaktinę informaciją, užsakymą laikysime atšauktu ir apie tai pranešime raštu.

Į visų Produktų kainą įskaičiuotas PVM, tačiau neįskaičiuotos siuntimo išlaidos ir muito mokesčiai.

____________________________________________

PRISTATYMAS

Išsamią informaciją apie mūsų pristatymo paslaugas, pristatymo vietas ir išlaidas rasite mūsų informacijoje apie pristatymą ir išlaidas.

Jungtinėje Karalystėje ir Europoje mūsų siuntos siunčiamos per UPS.

Mes neatsakome už vežėjo vėlavimus. Logistikos įmonė gali imti papildomus muitinės mokesčius ir rinkliavas. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vietinę muitinės įstaigą arba siuntų gabenimo įmonę.

Kai jūsų siuntinys bus išsiųstas, gausite patvirtinimo el. laišką su pristatymo informacija ir informacija, kaip sekti savo užsakymą.

Visos nurodytos pristatymo datos ir laikas yra orientaciniai. Nors stengsimės jų laikytis, tačiau neatsakome už tai, jei to padaryti nepavyks.

Jei dėl mūsų kaltės negalėsime pristatyti prekių per svetainėje nurodytą laikotarpį, apie tai jus informuosime. Tokiu atveju suteiksime jums galimybę laukti produktų arba atšaukti užsakymą ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Primygtinai rekomenduojame nesamdyti montuotojų, kol jūsų užsakymas nebus pristatytas ir patikrintas. Mes negalime būti atsakingi už bet kokias trečiųjų šalių išlaidas ar mokesčius, kuriuos patirsite dėl užsakymo nepristatymo arba užsakymų, kurie nebuvo patikrinti pristatymo metu.

Užsakymų negalime apdoroti ir išsiųsti valstybinių švenčių dienomis arba sekmadieniais Jungtinėje Karalystėje.

Visi užsakymai bus pristatyti tuo pačiu adresu ir viena siunta.

Norime būti tikri, kad su jūsų užsakymu viskas gerai, todėl gavę užsakymą atidžiai jį patikrinkite ir, idealiu atveju, per 24 valandas paštu praneškite mūsų klientų aptarnavimo komandai, jei kokių nors produktų trūksta arba jie yra pažeisti. Pranešus mums per šį laikotarpį, bus lengviau atlikti tyrimą ir prireikus galėsime pasirūpinti prekės pakeitimu arba pinigų grąžinimu.

____________________________________________

KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

Mūsų prekių grąžinimo ir keitimo taisykles rasite čia..

____________________________________________

ATSAKOMYBĖ

Išskyrus mūsų mainų ir grąžinimo skyriuje nurodytas teisių gynimo priemones, jei įrodoma, kad bet kuris mūsų tiekiamas Gaminys yra sugadintas ar su defektais, mes jį perdirbsime arba grąžinsime pinigus.

Jei dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių negalime įvykdyti savo įsipareigojimų pagal Sutartį arba jei pristatome sugadintą ar nekokybišką Gaminį, jokiomis aplinkybėmis neprisiimame atsakomybės už bet kokius reikalavimus dėl negauto pelno ar bet kokius specialius ar netiesioginius nuostolius, žalą ar išlaidas.

____________________________________________

VAIKŲ

Mes neparduodame savo gaminių vaikams. Užsakymą svetainėje gali pateikti tik vyresni nei 18 metų asmenys.

____________________________________________

KITOS SVARBIOS SĄLYGOS

Mūsų interneto svetainei ir jos turiniui, taip pat bet kokiai sutarčiai, sudarytai dėl jos naudojimo, taikoma ir aiškinama pagal Anglijos teisę, ir ji priklauso išimtinei Anglijos teismų jurisdikcijai.

Jei nesate patenkinti savo pirkiniu, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.