Naudojimo taisyklės

INFORMACIJA APIE MUS

El. paštas: [email protected]

Įmonės detalės:

Sąskaitos turėtojas: KLW Sp. z o.o.
SWIFT/BIC: BPKOPLPW
IBAN: PL50 1020 5356 0000 1302 0225 0223
Banko pavadinimas: PKO Bank Polski S.A
Banko adresas: Kielecka 41A/8 02-530, Varšuva

 

Norėdami su mumis susisiekti, rašykite mums el. paštu [email protected].

____________________________________________

SVETAINĖS NAUDOJIMO SĄLYGOS

Atidžiai perskaitykite šias sąlygas, nes naršydami ir naudodamiesi šia svetaine patvirtinate, kad su jomis sutinkate. Jei norite išsaugoti šių sąlygų kopiją, galite jas atsispausdinti. Mūsų privatumo politikoje nustatyta, kaip mes tvarkome informaciją apie jus, ir ji taip pat yra šių sąlygų dalis.

Jei šioje svetainėje pateikiate užsakymą, jūsų pirkimui taikomos mūsų Paslaugų teikimo sąlygos.

Jei esate vartotojas, jokia šių sąlygų nuostata neturės įtakos jūsų įstatyminėms teisėms, o jei kuri nors iš šių sąlygų bus pripažinta neteisėta, negaliojančia ar neįgyvendinama pagal įstatymus, ji bus pašalinta iš šių sąlygų, tačiau likusios sąlygos liks galioti ir toliau veiks.

____________________________________________

NAUDOJIMASIS SVETAINE

Norime, kad jums būtų kuo patogiau naudotis mūsų svetaine. Todėl rekomenduojame naudoti naujausią "Google Chrome" arba "Safari" interneto naršyklių versiją. Norėdami naudotis mūsų svetaine, galite naudoti ir kitas naršykles, tačiau negalime garantuoti jūsų patirties ar saugumo, kai naudojate naršykles, kurių nepalaikomos.

Taip pat rekomenduojame atnaujinti naršyklės versiją ir įrenginio operacinę sistemą, kad gautumėte naujausius saugumo ir našumo atnaujinimus.

____________________________________________

PRIEIGA PRIE SVETAINĖS

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu peržiūrėti šią svetainę arba panaikinti prieigą prie jos dalies ar visos svetainės. Mes taip pat galime kartkartėmis keisti šias sąlygas, todėl turėtumėte jas reguliariai tikrinti, nes visi pakeitimai jums bus privalomi, kai kitą kartą apsilankysite svetainėje.

____________________________________________

INFORMACIJOS TIKSLUMAS

Nors ėmėmės pagrįstų priemonių užtikrinti, kad šioje svetainėje pateikta informacija būtų tiksli ir naujausia, neturėtumėte ja pasikliauti, nes ji pateikiama tik jūsų informacijos tikslais. Mes nesuteikiame jokių garantijų (nei aiškių, nei numanomų) dėl svetainėje pateiktos medžiagos ir neprisiimame jokios atsakomybės (kiekvienu atveju tiek, kiek tai leidžiama pagal įstatymus) už bet kokios šioje svetainėje pateiktos informacijos tikslumą, išsamumą, aktualumą ir patikimumą.

____________________________________________

MŪSŲ ATSAKOMYBĖ

Šioje svetainėje pateikta medžiaga pateikiama be jokių garantijų ir mes neatsakome už:

ekonominius nuostolius (pvz., prarastas pajamas, duomenis, pelną, sutartis, verslą ar tikėtinas santaupas)

● verslo nuostolius ar išlaidas

● geros reputacijos ar reputacijos praradimą

● netiesioginius nuostolius ar žalą

kylančius dėl jūsų naudojimosi svetaine ar jos naudojimo (išskyrus bet kokius reikalavimus, kylančius dėl jūsų atliktų pirkinių, kuriuos reglamentuoja mūsų pardavimo sąlygos).

____________________________________________

VIRUSAI IR ĮSILAUŽIMAI

Mes negalime garantuoti šios svetainės spartos ar saugumo, todėl nesame atsakingi ir neprisiimame atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą jūsų kompiuterinei įrangai, programinei įrangai ar duomenims, atsiradusius dėl bet kokių virusų, klaidų, Trojos arklių ar kitos technologiškai pavojingos medžiagos, kuri gali užkrėsti jūsų kompiuterį dėl naudojimosi šia svetaine.

____________________________________________

NUORODOS MŪSŲ SVETAINĖJE

Jei šioje svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines ar kitų trečiųjų šalių išteklius, jos pateikiamos tik jūsų patogumui. Mes nekontroliuojame šių svetainių ar išteklių turinio ir neatsakome už juos ar už bet kokius nuostolius ar žalą, kuri gali atsirasti dėl to, kad jais naudojatės.

____________________________________________

COPYRIGHT

Autorių teisės į visą svetainės dizainą, tekstą, grafiką, jų parinkimą ir išdėstymą, taip pat į visus programinės įrangos rinkinius, pagrindinį pirminį kodą, programinę įrangą ir visą kitą šioje svetainėje esančią medžiagą priklauso mums.

Galite atsisiųsti ir atsispausdinti šios svetainės ištraukas, jei norite išsaugoti kopiją arba administraciniais tikslais, su sąlyga, kad nekeisite jokios medžiagos ir išsaugosite pranešimą apie autorių teises, ir su sąlyga, kad nenaudosite svetainės komerciniais tikslais arba neturėsite iš jos naudos. Bet koks kitas šios svetainės medžiagos naudojimas be mūsų išankstinio raštiško sutikimo yra griežtai draudžiamas.

____________________________________________

JURISDIKCIJA

Šiai interneto svetainei, visam jos turiniui ir bet kokiai sutarčiai, atsirandančiai dėl jos naudojimo, taikoma ir ji aiškinama pagal Anglijos teisę. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate paklusti išimtinei Anglijos teismų jurisdikcijai.